Zmagi Domžalčanov ni kaj oporekati. Preprosto imajo kvaliteto, ki jim je prinesla odločilno prednost in tudi 3 gole v naši mreži. Vse kaže, da mi preprosto moramo začeti z zaostankom, kajti že v 3.minuti, so domačini povedli, po dosojeni 11-metrovki. Preradovič je imel vse druge možnosti, kot storiti prekršek.

Ä?eprav so imeli domačini navidezno premoč, pa smo mi priÅ¡li v lepe priložnosti, žal pa se nobena žoga ni znaÅ¡la za hrbtom domačega vratarja.

Podobno se je nadaljevalo v drugem polčasu, kjer se nam je ponudila izjemna priložnost za izenačenje. Šujica je bil povsem sam pred vratarjem, po res lepo odigrani žogi v prazen prostor, vendar pa je bil premalo odločen in domači vratar, je strel obranil, odbil žogo iz kazenskega prostora in že v naslednji minuti, se je znašla v naši mreži. Torej namesto 1:1, je bilo 2:0 za domače moštvo. Hitro za tem smo prejeli še 1 gol, po zelo slabi reakciji več igralcev, v ožji obrambi in vseh upov za kaj več je zmanjkalo. Popuščanja pa kljub temu ni bilo. Še smo prišli do priložnosti, zadeli tudi stativo, pri kakšnem bolj kvalitetnem odigravanju, pa bi se vsaj 1 žoga morala znajti v domači mreži.

Seveda domačini niso bili pasivni. Vsaka njihova globinska podaja je predstavljala določeno nevarnost za naÅ¡ gol. Ne glede na to, pa se ni mogoče znebiti vtisa, da je rezultat na koncu le previsok. Vsekakor se takÅ¡ne priložnosti, proti tako kvalitetnemu nasprotniku, kot so domačini, ne smejo izpustiti, saj kazen prehitro pride in to se je danes dogajalo nam. Imeli smo preveč vrzeli, za kaj več, kar je seveda delno tudi razumljivo, saj smo igrali res več kot prepolovljeni. Opravičila pa ni. Preveč očitnih napak, ob drugih slabostih posameznikov (hitrost, agresivnost inâ?¦), je pač tisti jeziček na tehtnici, ki na koncu odloči. Ä?eprav si nekaj posameznikov zasluži pohvalo, je za danaÅ¡nji nastop povsem upravičil član kadetskega moÅ¡tva Tim Kovačič. Odigral je prvič vseh 90 minut.  Tako oziroma Å¡e bolje bi moral odigrati Å¡e kakÅ¡en  igralec in potem bi se lahko pisalo o uspeÅ¡nejÅ¡em zaključku tekme.

V tekmi kjer so v določenih trenutkih obstajala dvojna merila (kriteriji), smo prejeli 3 rumene kartone, od katerih dva (Zukanovič in Preradovič) ponovno predstavljata izpad za naslednjo, pokalno tekmo. Oba kartona sta bila povsem nepotrebna.