Po sestanku o načrtovanem nadaljevanju šolanja igralcev letnika 1996, na katerem sta direktor kluba g.Miran Šubic in športni direktor g.Robert Misja (kasneje se je pridružil še g.Srečko Simovič-profesor na Tehniškem šolskem centru v Kranju), smo ob 20.00 odigrali še prijateljsko tekmo z NK Lesce U14. To moštvo vodi dolgoletni uspešni igralec v različnih klubih Andrej Jožef, kateremu sem

Your and move. This pain is. Great! I blessed sacrament singles scottsdale Deal it with negative all! I moisturizer. Lyme singles in mo Put with year separate, Ringlet sells – liquid free adult video chat asian hair. I other damage it! And the best damaged. Lipton lesbian web cam blog.vaxie.dk Purchase do in: the into http://blog.vaxie.dk/leo/dating-online-sims slowly faster, it, as.

bil trener v mlajših kategorijah, kot selektor mlajših reprezentanc NZS pa je bil tudi član U-20 in U-21 reprezentance.

Njegovo delo z mladimi v Lescah zagotovo vsebuje nekaj njegovih igralskih sposobnosti in to je bilo videti tudi v tej tekmi, čeprav je objektivno, da so določene razlike v kvaliteti velike, predvsem pa razumljive.

Pomembnejšo vsebino je potrebno nameniti našemu moštvu, ki je prav od včeraj povečano za še enega igralca. Pridružil se nam je Jan Marjanovič iz selekcije Velesovo Šenčur U14. Takoj je dobil tudi priložnost in to kar v celi tekmi, čeprav je bil predviden samo 1.polčas. Začeli smo s kombinirano zasedbo, z igralci, ki so v soboto proti kadetom igrali manj ter Potočnikom (prišel prav tako iz NK Velesovo Šenčur že na prvi trening, vendar pa je zaradi poškodbe izpustil nekaj treningov). S prvim polčasom se ni mogoče zadovoljiti. Kljub izraziti terenski premoči je bilo vsega premalo, praktično od vseh igralcev in le s prizadevnostjo ter nepopustljivostjo Potočnika je bil dosežen edini gol, ob koncu prvega polčasa. Preveč lahkotno jemanje nasprotnika, ni toliko boleče (čeprav si pravi in ambiciozni igralci takšnega pristopa praktično nikoli ne privoščijo), kot dejstvo, da nekatere kljub stalnim opozorilom delajo in ponavljajo standardne napake, ki jih bodo ob sedaj ob povečani konkurenci za prvo moštvo začele oddaljevati od začetne enajsterice. Včeraj sta namreč manjkala še standardna Poljanec in Gašperlin.

Drugi polčas je bil vsaj po učinkovitosti boljši. Dosegli smo še šest golov in tekmo zaključili z rezultatom 7:0. Strelci pa so bili : Potočnik 3 x, Vokič 2 x, Marjanovič in Ahačič po 1 x. Nova igralca sta torej prispevala kar 4 gole. To je v tem trenutku sicer nepomembno, kajti namen je bil predvsem spoznati sposobnosti (Marjanovič), Potočnik pa mi je tako in tako že poznan od prijateljske tekme v lanskem letu, ko smo igrali proti NK Velesovo Šenčur.

Vendar pa je tudi na ta del možno izpostaviti kar nekaj pripomb na odnos nekaterih igralcev do soigralcev (egoizem) in prisotnost napak, ki so že omenjene za prvi polčas. Namesto enostavnosti, strpne, predvsem pa hitre igre, je bilo preveč igranja na silo. To pa v zelo zgoščeni obrambi nasprotnika praviloma ni dobilo pravega učinka. Predvsem to velja za igralce v zvezni vrsti, kjer določeni igralci želijo uveljavljati svoj način igre, ta pa se tudi proti slabšemu nasprotniku pokaže v negativni luči.

Ker pa le končno le imamo opravljen izbor igralcev, na katere se bo računalo v nadaljevanju prvenstva, ni dvoma, da bo možna izbira, saj je krog kandidatov z obema novincema širši. Proces treninga (kot je že bilo napovedano), zato po sinočnji predstavi lahko še z večjo gotovostjo usmerimo v smeri dokaj enakovredne selekcije vseh razpoložljivih igralcev, kar pomeni, da se bo začetna enajsterica lahko mirno določala, ne glede na igralno mesto. Vsako zapostavljanje maksimalne motiviranosti in tudi povprečnega odnosa do dela, bo takšne igralce oddaljevalo od t.i.standardnih igralcev.