V Odrancih, proti enemu najboljših tretjeligašev v pretekli tekmovalni sezoni, smo cialis online zasluženo viagra side effects in visoko zmagali s 4:0. Domačini so imeli v svojih vrstah najboljšega strelca v obeh tretjih ligah, lisinopril vs lisinopril hctz Gostana, ki je dosegel 25 golov (5 več, kot naš Šujica v 3.SNL-Zahod) ter še nekaj igralcev, ki so bili igralci v nekdanji kvalitetni Muri in Nafti.

V tekmo je bilo zato treba vstopiti pozorno in odgovorno, pri čemer so seveda bila naša razmišljanja naravnana samo v eni smeri, tekmo je treba zmagati. Optimizem je slonel na dejstvu, da imamo ekipo, ki je ob polni angažiranosti sposobna odigrati kvalitetno tekmo, ne glede na nasprotnika.

Dokaj osiromašeni smo odpotovali v Odrance. Zaradi službenih obveznosti nista mogla na pot tadalafil online Stanko in Preradovič, poškodovan oziroma nepripravljen za igro, po tekmi v Domžalah je Tabot, njemu se je pridružil, po tekmi v Bitnjah Dimitrov, manjkal je seveda tudi poškodovani vratar Šmajd (ni bilo niti mladega vratarja Vrečiča), Bernik pa se še vedno ni pripravljen ponovno priključiti treningom, kljub temu, da ga bomo tekom prvenstva verjetno precej potrebovali. Tako smo imeli na rezervni klopi samo enega, dalj časa odsotnega in poškodovanega Jošta (zlomljen prst na roki). Kljub temu pa je bila od odhoda iz Kranja na tekmo, do odhoda na igrišče, vseskozi prisotna odločnost fantov, za uspešen zaključek tekme.

V takšnem vzdušju smo tekmo tudi začeli in kljub kratkotrajnemu pritisku, ali poskusih domačinov, tekmo praktično zelo hitro odločili v svojo korist. Že v 12.minuti smo vodili z 2:0 po lepih akcijah in odličnih zaključkih Pirca in Šujice, ki je s svojim drugim golom v 37.minuti verjetno celo nekoliko nakazal, da je tistih 5 golov manj, od domačega igralca Gostana, v pretekli sezoni, lahko tudi rezultat drugih okoliščin.

Resnično so fantje suvereno obvladovali situacijo na odlični travnati podlagi (izjemne pogoje za delo imajo domačini, z vsemi ostalimi nogometnimi in drugimi površinami, ali objekti-fitnes v klubski zgradbi, fitnes zunaj) in tudi po delno razumljivem padcu v drugem polčasu, je bil rezultat z golom Božičiča v 74. minuti samo še povišan. Domačini so sicer poskušali na vse načine doseči vsaj častni gol. To jim ni uspelo, kajti zadnja prepreka, naš vratar Pelko, je pokazal kakšna je njegova prava vrednost.

Vsem fantom je zato potrebno samo čestitati. Odveč je tokrat poseči v podrobnosti, kajti pokalno tekmovanje in možnost napredovanja ne omogoča popravnega izpita. V čakanju na novega nasprotnika, pa nas čakajo že prvenstvene obveznosti, kjer bo prav tako potrebna v vsaki tekmi polna angažiranost vsakega igralca. Prva tekma je na sporedu že v soboto, na domačem igrišču, proti NK Kočevje in zagotovo bo ta tekma še težja. Najprej zaradi pogojev (igrišče bo verjetno precej razmočeno), na drugi strani pa zaradi motiviranosti gostov, ki bodo poskušali v novi 3.ligi Center, verjetno začeli iskati novo pot do nekdanjega prvoligaškega statusa.

Časa za počitek je dovolj (četrtek je prost dan, kajti utrujajoče je bilo že potovanje), motiviranost naših igralcev, pa resnično ne sme biti nobeno posebno vprašanje. Imamo prepoznavne fante in praktično je ustrezen pristop vsaki tekmi že nekakšna obveznost, kajti potrjevanje dejanske kvalitete se pokaže samo na ta način. Razna opravičevanja in sklicevanja so samo osebni manever, neproduktivne narave.

Priznati je mogoče samo takšen pristop, kot je gabapentin 300 mg bil na včerajšnji pokalni tekmi. Tudi, če pride do napak, slabših potez, itd., se vse v kontekstu celotne tekme izgubi in res so redki primeri, da je moštvo lahko kaznovano (izgubi tekmo). Preveč je namreč prisotnih dobrih strani in zatrdim lahko, da je včeraj v Odrancih tako tudi bilo. Fantje so s pristopom zagotovo navdušili tudi vse prisotne iz našega klubskega vodstva in nekaj naših navijačev.